Najfajniejsza Majówka (2022)

Rok temu spędziłam bardzo fajną majówkę ! Bardzo dużo się działo i muszę wam o tym opowiedzieć!
Zawsze moje majówki były trochę nudne, ale rok temu postanowiłam, że tę spędzę ciekawie.
Ustaliłyśmy z koleżankami, że pierwszego dnia zrobimy piknik w parku na Zdrowiu oraz wycieczkę po okolicy. Wyruszyłyśmy o 12:00, a wróciłyśmy dopiero o godzinie 19:00! Bardzo dobrze się bawiłyśmy, powspominałyśmy dużo fajnych chwil z naszego dzieciństwa.
Drugiego dnia postanowiłyśmy wybrać się do Aquaparku Suntago w Łodzi. Wyruszyłyśmy o godzinie 8:00, a na miejsce dotarłyśmy o 10:00. Ten obiekt był bardzo ładny. Było tam dużo zjeżdżalni, baseny i restauracje. Myślę, że atrakcji nie brakowałoby dla osób każdym wieku.
Trzeci dzień był dniem wypoczynku. Z mamą zrobiłyśmy sobie maraton filmowy oraz domowe spa.
Na zakończenie dodam moje refleksje i spostrzeżenia.
Niezależnie od tego, czy gdzieś wyjedziecie w wolnym czasie, to można to można bardzo dobrze się bawić. Wystarczy kreatywność i chęci, a na pewno wymyślicie coś interesującego!!!

Przygotowała: Nina Zapałowska z klasy 8d